Financovanie ŠKODA

Všetko vybavíte priamo u nás

Vyškolený predajca s vami vypracuje ponuku priamo v predajni na základe vašich potrieb a možností. Pokiaľ ste s ponukou spokojný, pripraví vám návrh zmluvy, ku ktorému priložíte potrebné dokumenty. Tie sú zaslané online do VWFS. Po odsúhlasení zmluvy vo VWFS stačí uhradiť akontáciu (prvú navýšenú splátku alebo časť kúpnej ceny platenej z vlastných zdrojov), podpísať zmluvu a auto je vaše.

Spolupracujeme s lízingovou spoločnosťou VOLKSWAGEN FINANČNÉ SLUŽBY.

Škoda Lízing

Lízing vybavíte rýchlo a jednoducho. Pri lízingu je majiteľom vozidla lízingová spoločnosť (vaším majetkom sa stane až po ukončení zmluvy a uhradení poslednej splátky). Podnikatelia môžu využiť daňovú výhodu a zrýchlený odpis. Najkratšia doba splácania je tri roky.

Škoda Kredit

Výhodou financovania cez úver je, že vozidlo sa stáva okamžite vaším majetkom. Najkratšia doba splácania je 6 mesiacov a úver môžete splatiť aj predčasne. Odpočet DPH sa uplatňuje jednorazovo.

Poistenie v splátke

Na cestách, ale aj v živote sa môže stať všeličo. Preto vám okrem povinného zmluvného poistenia ponúkame aj havarijné poistenie a poistenie finančnej straty za najvýhodnejších podmienok. Všetky poistenia sú súčasťou lízingových a úverových splátok.


Viac informácií na stránke: http://www.vwfs.sk/kalkulacia-skoda

Financovanie CITROËN

Všetko vybavíte priamo u nás

Vyškolený predajca s vami vypracuje ponuku priamo v predajni na základe vašich potrieb a možností. Pokiaľ ste s ponukou spokojný, pripraví vám návrh zmluvy, ku ktorému priložíte potrebné dokumenty. Po podpise zmluvy, uhradení poplatku a prvej zvýšenej splátky môžete prevziať a používať vaše nové vozidlo.

Spolupracujeme s lízingovou spoločnosťou PSA Finance Slovakia, s.r.o. 

Žiadajte u nás CITROËN LEASING.

Poistenie v splátke

Samozrejmosťou je aj uzatvorenie havarijnej poistnej zmluvy pre vaše auto s renomovanou poisťovacou spoločnosťou pri uzatváraní leasingovej zmluvy.

Viac informácií získate na stránke: http://www.citroen.sk/sluzby-a-prislusenstvo/financovanie/