Výkupný bonus ŠKODA

Výkupný bonus ŠKODA

Vymeňte starú za novú

Výkupný bonus za vaše staré auto

Vymeňte vaše staré vozidlo za nové a my vám k nemu dáme bonus až 1700 €.

* BONUS vám odpočítame pri kúpe vybraných modelov ŠKODA. Bližšie informácie o možnosti uplatnenia bonusu získate na tel. čísle 0915 112 112.

Kvalitné služby a poradenstvo

Zverte sa do rúk profesionálom – postaráme sa o predaj vášho starého automobilu na 100 %. Za vaše vozidlo vám ponúkneme reálnu výkupnú cenu a kompletné poradenstvo. Využite nadštandardné služby značky ŠKODA!

 

Financovanie na 1 %

Užívajte si svoje auto počas celej doby splácania iba za 1% z jeho ceny! Stačí si vybrať dobu splácania od 3 do 6 rokov. Z požadovanej akontácie vám navyše odpočítame výkupnú sumu za vaše staré vozidlo, takže k novému vozidlu stačí naozaj len krok.

 

Široký výber nových vozidiel

Vyberte si zo širokej palety nových vozidiel značky ŠKODA: čaká na vás štýlový RAPID, dynamická FABIA, odvážny RAPID SPACEBACK moderná OCTAVIA, alebo všestranný YETI. Staňte sa súčasťou rodiny ŠKODA už dnes!

 

BONUS až do výšky 1700 €

Získajte výkupný BONUS na vaše nové auto až do výšky 1700 €! Privezte nám svoje staré, vyberte si zo širokej ponuky vybraných vozidiel a my sa postaráme o všetko ostatné a ešte vás aj odmeníme BONUSOM!

ŠKODA FABIA

Má atraktívne tvary a elegantný vzhľad. Vyberte si dynamický model ŠKODA FABIA a získajte bezpečnosť a pohodlie za vynikajúcu cenu.

Chcem vedieť viac

ŠKODA RAPID SPACEBACK

Dynamická silueta, množstvo priestoru – to je odvážny, moderný a dynamický RAPID SPACEBACK. Jasná voľba pre všetkých, ktorí milujú precíznosť.

Chcem vedieť viac

ŠKODA RAPID

Precízny dizajn, praktické technológie a dostatok miesta pre každého! Vyberte si model ŠKODA RAPID a užite si praktické riešenia SIMPLY CLEVER.

Chcem vedieť viac

 

ŠKODA OCTAVIA

Je jednoducho neporovnateľná! Rozprúdi vám krv v žilách a získa si vás svojou priestrannosťou a štýlom. ŠKODA OCTAVIA je jednoducho trieda sama o sebe!

Chcem vedieť viac

ŠKODA YETI

Je štýlový a všestranný s množstvom praktických detailov, vždy pripravený na mestské dobrodružstvá. Vyberte si všestranný YETI a určite neoľutujete!

Chcem vedieť viac

Nezabudnite sa prihlásiť na testovaciu jazdu, aby ste si naše modely mohli vyskúšať aj na vlastnej koži. Možno si „sadnete“ hneď na prvej jazde.

Chcem vedieť viac

 

Viac o ponuke sa dozviete u našich predajcov na tel. čísle 02/48 484 110, 02/48 484 111, či v showroome ŠKODA na Rožňavskej 30.