Tel: 02 / 48484111. Otváracie hodiny: Po-Pi: Predaj 07:30-18:00, Servis 07:00-18:00, So-Ne: Zatvorené

Ďalšie

  Škoda Pneugarancia

  Škoda Pneugarancia – vaša bezstarostná jazda

  Už sa nemusíte báť výtlkov, klincov ani obrubníkov.

  K pneumatikám zakúpeným u nás máte automaticky v cene výhodný program Škoda PNEUGARANCIA.

  Čo je ŠKODA Pneugarancia?

  Ani najkvalitnejšie pneumatiky nie sú úplne odolné voči všetkým nástrahám, ktoré na vás striehnu na cestách. Či už ide o klince, ostré hrany obrubníkov, alebo o výtlky, pneumatika sa často poškodí do takej miery, že je nutné vymeniť ju za novú. Presne v takom prípade je tu pre vás program Škoda Pneugarancia – vďaka nej nemusíte siahnuť hlbšie do vrecka.

  Ako získam ŠKODA Pneugaranciu?

  Túto výhodu pri poškodení pneumatík získate automaticky pri nákupe pneumatík alebo kompletných kolies v našom autorizovanom servise Škoda alebo na stránke eshop.skoda-auto.sk. Pneugarancia je bezplatná a poskytuje sa na obdobie 3 rokov od dátumu nákupu pneumatiky/kompletných kolies. Vodiči s platnou Doživotnou garanciou Mobility Premium môžu pri nehode využiť aj možnosť odtiahnutia k najbližšiemu autorizovanému partnerovi Škoda bezplatne.

  Ako prebieha proces záruky?

  Pri uplatnení Pneugarancie je potrebné:

  V prípade nedostupnosti pneumatiky na trhu bude zákazníkovi ponúknutý obdobný model pneumatiky – 1 kus. (Poznámka: Na jednej náprave vozidla musí byť vždy rovnaký model pneumatík. V prípade nutnosti výmeny aj druhej pneumatiky kvôli zhodnosti na jednej náprave je potrebné zakúpiť druhú pneumatiku bez zľavy.)

  * Objednávacie číslo musí byť z ponuky (číselníka) Škoda AUTO Slovensko.

  O akú zľavu môžem požiadať v rámci Pneugarancie?

  Na nasledujúcom obrázku je zhrnutý postup výpočtu zľavy, ktorá vám bude poskytnutá.

  Na čo sa vzťahuje Pneugarancia?

  • Iba na také poškodenia pneumatík, ktoré nie je možné opraviť.
  • Poškodenie spôsobené bežnou premávkou (vrátane jazdy po výtlkoch alebo po obrubníkoch).

  Na čo sa nevzťahuje Pneugarancia?

  • Montáž a demontáž pneumatík a materiál potrebný na montáž.
  • Poškodenie disku.

  Uplatnenie Pneugarancie je možné žiadať len v prípade, že vyriešenie poškodenia, nákup a montáž pneumatiky budú zrealizované u autorizovaného servisného partnera Škoda.

  Prehľad alternatívnych rozmerov pneumatík

  Výber rozmeru pneumatík/diskov podlieha od 1. 9. 2018 novému homologizačnému štandardu na meranie spotreby paliva a emisií tzv. WLTP (Worldwide Harmonized Light Duty Vehicles Test Procedure).

  Na základe tohto merania sa nahrádza rozdelenie do tzv. „Tyre cluster“ novými kategóriami, čím sa mení riadenie zápisu alternatívnych rozmerov pneumatík uvedených v Osvedčení o evidencii.

  Novinky